Horké jablko na zahřátí. Pořádek v doručení a termínech. Tipy na slané vánoční dobroty. Nová aplikace PaleoSnadno pro všechny.  

Zobrazit v prohlížeči
----------------------------
Odhlásit z newsletteru
Nejen Paleo Snadno recepty

Vyzkoušejte: Horké jablko

 

Horké jablko

Stává se vám někdy, že vám doma pomalu měknou jablka a nikdo už je moc nechce jíst? Nebo máte chuť na něco s vůní jablek a skořice, ale nechce se vám péct? Potřebujete se zahřát u šálku s horkým nápojem? Pokud si alespoň na jednu z otázek odpovíte "ano", tak tenhle jednoduchý, ale skvělý recept na horký jablečný nápoj je přesně to, co hledáte ❤️

 

Kouknout na recept

Recept je (jako vždy) přirozeně bezlepkový a vyhovuje téměř všem stravovacím stylům, které používám. To znamená, že je bez masa (překvapení 😀), Low Carb, Paleo/Bez mléčných výrobků, Primal a vegetariánský. Jen ti, co jedí podle pravidel Whole30, musí zavřít oči.

 

 

Vánoční pořádek v doručení zásilek

Ze skladu, kde se starají o rozesílání mých zásilek, jsem dostala důležité informace. Hlavně pro Ježíška, aby stihl objednané kuchařky donést pod stromeček 🎄👼 

 • Pokud objednávku dokončíte do 20.12., balíček vám ještě do Vánoc doručí. Tedy jestli dopravci nezamrznou sáňky ❄️ Ale největší nápor na dopravu už opadl, tak věřím, že to zvládnou.
 • Objednávky uskutečněné mezi 21.-23.12. vám pravděpodobně dorazí až po Vánocích. 
 • Vše, co si u mě objednáte po 24.12., bude doručeno až začátkem roku 2022. Sklad má mezi svátky zavřeno a naplno se rozjedou až 3.1.2022. Je to jediná dovolená, kterou během roku mají.


Pokud plánujete své blízké obdarovat (nejen) mými kuchařkami pod stromeček, teď je nejvyšší čas vše vyřešit. A navíc jen do konce roku je možné získat kuchařky se slevou. 
 

Vybrat dárek s doručením do Vánoc

 

 

Netradičně tradiční Vánoce

Vánoce si u nás doma už neumíme představit bez kuřecího salátu na předkrm, krémové kaštanové a lososové polévky, rybích filetů v mandlích, kuřecích řízků a dýňového "bramborového" salátu ❤️ Na řadu přijde i sklenička likérku 😋👌 Máte také nějaké jídlo, které možná pro ostatní není úplně tradiční, ale u vás doma na štědrovečerní tabuli nesmí chybět? 👼🔔🎄 

 

 

Krémová polévka s lososem🎅 Krémová polévka s lososem

 
Pečené kuřecí řízečky

🎅 Pečené kuřecí řízečky

Kaštanová polévka

🎅 Kaštanová polévka

Kuřecí řízky a dýňový „bramborový“ salát

🎅 Kuřecí řízky a dýňový „bramborový“ salát

 
Kuřecí salát

🎅 Kuřecí salát

Kurkumové Calimero

🎅 Kurkumové Calimero

Nová aplikace PaleoSnadno

Mobilní aplikace Paleosnadno

Tohle je dárek pro mě a doufám, že i pro vás 🎁 


Když jsme se rozhodli aplikaci od nuly přepsat a dát jí nový kabátek, věřili jsme, že za půl roku bude hotovo. Realita? Rok a půl vývoje. Samozřejmě ne 8 hodin denně, ale přes víkendy, po večerech, o svátcích a dovolených na tom pracovalo celkem 5 lidí. Proto mám ohromnou radost, že si KONEČNĚ můžete novou aplikaci stáhnout. 

 

Zatím jen někteří z vás. Aplikace se na App Store a Google Play objevuje postupně a k dnešnímu dni by měla být k dispozici pro 40 % všech uživatelů. Nakoukněte, jestli máte možnosti si ji zaktualizovat nebo nainstalovat. 

 

Kdy bude pro všechny? 
Pár dní před Ježíškem, 21.12. už k aplikaci budou mít přístup všichni. 

 

Stáhnout v Appstore Stáhnout v Play store

 

Co je v Aplikaci nového a co všechno umí?

 • Najdete v ní víc jak 720 dobrot. Do aplikace zapisuji naprosto všechny mé recepty (zveřejňují se postupně), takže právě v ní jich bude vždy nejvíc pohromadě. 
 • Přibližně polovina receptů je k dispozici zcela zdarma. Najdete tam i takové, které nemám ani na stránkách. 
 • Přehlednější vyhledávání a filtrování. Kromě hledání receptů v kategoriích a podle stravovacích stylů máte nyní možnost filtrovat i podle stravovacích omezení, počtu surovin, energetické hodnoty nebo doby přípravy. 
 • Recepty si můžete ukládat do oblíbených a nově v nich vyhledávat a filtrovat stejně jako mezi všemi recepty. 
 • Máte možnost si vytvářet přehledný nákupní seznam, ať ze surovin v receptech nebo si zapsat i vlastní položku k nákupu (třeba zubní pastu). 
 • Pokud trpíte alergií nebo vám nějaká surovina vyloženě nechutná, můžete si ji nastavit, a u receptů, kde se vyskytuje, vás na to vždy aplikace upozorní. 
 • Každý recept má spočítané nutriční hodnoty a můžete si u nich nechat zobrazit i doporučenou denní dávku na základě cílových denních výživových hodnot. 
 • V aplikaci přibyl rozcestník, kam vám budu přidávat více novinek a aktuálních sezonních tipů. 
 • Je toho mnohem víc a další funkce plánujeme postupně přidávat. Seznam je dlouhý, tak nám držte palce. 

 

Budu moc ráda, pokud aplikaci vyzkoušíte a dáte mi vědět, jak se vám líbí. A pokud vám v ní něco nebude fungovat, prosím napište mi to. Jinak než z vašich podnětů a připomínek to nejsem schopná zjistit. Testovali jsme ji horem dolem, zleva doprava, ale to neznamená, že nám nějaká chybka neutekla. 

 

Aplikace Paleosnadno

 

Budu ráda, když mi odpovíte

Tohle není klasický newsletter, na který se nedá odpovědět. Klidně mi napište. Moc ráda si přečtu, co vám chutná a co ne. Zajímá mě váš názor. Šířit a přeposílat obsah newsletteru vřele povoleno 🙂

 Mějte pohodový konec roku!

 👩🏼‍🍳 Lucka Grusová z PaleoSnadno

 autorka Voňavé a Svěží kuchařky. Už je máte doma? 

Lucie Grusová