Nová dávka receptů ke grilování nebo pro posezení s přáteli. Který z nich připravíte?

Zobrazit v prohlížeči

Nejen Paleo Snadno recepty
Nejen PaleoSnadno recepty. Low Carb, Whole 30, Paleo, Primal, Keto a vše bez lepku

Krásný den přeji,

léto je v plném proudu, víkend za rohem, a tak tu pro vás mám rovnou 4 nové recepty na prázdninovou sezónu. Jestli se chystáte grilovat nebo jen pozvat domů své přátele na večerní posezení, budou se vám tyhle recepty hodit. Jen se připravte na všetečné otázky, jak jste to připravili a jestli náhodou nemáte recept. Samozřejmě máte. Tady jsou 🙂 

Nakládaný hermelín

Nakládaný hermelín

Pochoutka, kterou si většina lidí dá jen v hospodě. Přitom příprava je víc než jednoduchá a garantuju, že na večírku hermelíny zmizí mezi prvními. 

 Pečené kuřecí řízečky

Pečené kuřecí řízečky

Řízky či nugetky patří asi k nejoblíbenějším dětským jídlům a nemůžou chybět na žádné jejich oslavě. Takže jestli chystáte akci, kde budou děti, těmito řízečky jejich mlsné jazýčky jednoznačně uspokojíte. A o tom, že je to i skvělá varianta jídla zabaleného s sebou na letní výšlap, snad ani psát nemusím. 

  Květákový hummus

Květákový hummus

Chystáte letní posezení s přáteli a rádi byste připravili nějaké zajímavé pohoštění? Mám tu pro vás tip - nakrájejte zeleninu, upečte semínkové krekry a doplňte je tímhle netradičním hummusem. Věřím, že květákovou variantou všechny překvapíte. 

Omáčky Mojo Rojo a Mojo Verde

Omáčky Mojo Rojo a Mojo Verde

 

Omáčky a dipy nesmí na žádné grilovačce chybět. Jestli už vás nudí různé druhy “tatarky”, tak tady mám pro vás dvě svěží španělské omáčky, které smetanu a majonézu neviděly ani z rychlíku. Přitom jsou naprosto famózní a u grilu s nimi uděláte pořádnou parádu. 

 

 

Lucie Grusová

Mějte se krásně a užijte si pohodové léto

👩🏼‍🍳 Lucka Grusová z PaleoSnadno