... to chtějí dělat lépe. Krásný rok 2024 přeji🎉 První letošní newsletter nabitý spoustou super tipů a vychytávek, se kterými zvládnete každé novoroční předsevzetí. 

Zobrazit v prohlížeči
----------------------------
Odhlásit z newsletteru
Nejen Paleo Snadno recepty
 

Kompletní průvodce změnou životního stylu

Hubnoucí notes MÉ NOVÉ JÁ

Rozhodli jste se v příchodem nového roku změnit svůj životní styl? Nebo jen hledáte další inspiraci pro ten stávající? Tak pak tu pro vás něco mám! Z mých produktů jsem pečlivě vybrala ty nejlepší a připravila pro vás jedinečný balík, který vás v roce 2024 provede na cestě za zdravějším já. Najdete v něm vše, co budete ke změně životního stylu potřebovat. Co konkrétně? Těmi nejlepšími recepty nabité 2 mega kuchařské bible - Svěží a Voňavou kuchařku, tištěné knihy Jak pálit a neukládat a Jídelníčky na hubnutí (které vám kompletně změní pohled na stravování), stolní kalendář s recepty pro rok 2024 (ať máte stále na očích potřebnou inspiraci) a notes Hubnoucí diář (kam si můžete zaznamenávat svůj pokrok). To vše s obrovskou slevou 47 % 

Myslela jsem i na ty z vás, kteří mají raději vše v elektronické podobě a pěkně po ruce (třeba v mobilu, tabletu nebo počítači). V e-verzi balíku najdete 4 výše uvedené knihy v podobě e-booku, kalendář s 53 recepty v PDF a také motivační karty, které si můžete vytisknout, zapisovat si do nich průběžné výsledky a radovat se z dosaženého úspěchu. I tento balík pořídíte s výraznou slevou 47 %!  

 

Ale to není vše! Mám tu speciálně jen pro vás, mé milé čtenáře a odběratele newsletteru, navíc mimořádný bonus v hodnotě 297 Kč. K objednávce balíku (ať už tištěné či e-verze) získáte ZDARMA 3měsíční přístup do placené VIP verze aplikace PaleoSnadno, a tím pádem i ke všem více než 900 receptům. Tuhle nabídku na mých stránkách nenajdete. Platí jen a jen pro vás ❤️  

Jak tento mimořádný bonus získat? Po objednání a zaplacení balíku NOVOROČNÍ RESTART mi odpovězte na e-mailovou zprávu, kterou ode mě obdržíte ihned po uhrazení objednávky. Napište mi, pod jakým e-mailem jste v aplikaci zaregistrovaní, a já vám VIP verzi na 3 měsíce zdarma aktivuji. Pokud snad už placenou verzi máte, ale je ve vašem okolí někdo, komu by udělal 3měsíční přístup radost, dejte mi vědět, jak je v aplikaci zaregistrovaný. Ať i on může ochutnat nové dobroty.

 

Už teď se s vámi těším na společné vaření v roce 2024 a opravdu od srdce držím palce se vším, co jste se rozhodli novém roce změnit 🍀

 

Prozkoumat NOVOROČNÍ RESTART

 

Pustit se do změny stravování a celkového životního stylu chce odvahu a velké odhodlání. Není to nic jednoduchého. Na vytyčené cestě určitě narazíte na spoustu překážek a také chvil, kdy to budete chtít vzdát. To je zcela normální. Ale je fajn na to být připravený. Abyste to měli jednodušší, připravila jsem pro vás soupis různých pomocníků, kteří vás v novém směru podpoří a pomůžou vám dostat se do cíle. Moc držím palce a smekám! Jste úžasní, že na sobě pracujete! 👍❤️ 

 

1. Recepty podle vlastního výběru

 

 

Recepty
 

Co si budeme povídat, velká část novoročních předsevzetí začíná v kuchyni. Jídlo je zkrátka základ. Je to energie, na kterou všichni fungujeme. A samozřejmě čím kvalitnější a zdravější to jídlo bude, tím lépe. Kde ale pořád brát inspiraci? Jak nesklouznout k opakování stále těch samých jídel, která se rychle přejí? U změny stravování není nic horšího, než když nevíte, co vařit, nebo jíte stále to samé dokola, a pak sáhnete po něčem, čemu jste se plánovali vyhnout. Já ale pro vás hromadu inspirace mám. Stačí si jen vybrat. Moje recepty najdete na/v:

Zvolte si formu, která vám bude nejvíc vyhovovat. Někdo rád listuje tištěnou knihou (vůni papíru mu nic nenahradí), jiný bude raději vařit podle mobilní aplikace (nebojte, během vaření nezhasíná) a někdo si raději recept z webu či e-booku zobrazí na velké ploše monitoru. 

 

Zvolit pro mě nejlepší formu receptů
 

2. Whole30 e-kuchařka

 

 

Kuchařka Whole30
 

Tuhle elektronickou kuchařku chci vypíchnout samostatně. Jestli se rozhodujete pro změnu stravy a potřebujete tak trošku nasměrovat, tak program Whole30 je pro vás přesně to pravé. Během 30 dnů hodně zjistíte nejen sami o sobě, ale získáte i přesnou představu, jaká strava je právě pro vás ta nejlepší. To, že se jedná o časově omezený stravovací plán, je super a na začátek roku tak akorát, aby to člověk vydržel a po relativně krátké době měl výsledky. Což je super povzbuzující a mnohem lépe se pak na první úspěch navazuje. Tak na e-kuchařku mrkněte a stáhněte si zdarma bonusové materiály, které s úspěšným zvládnutím programu Whole30 hodně pomůžou.

 

Prozkoumat W30 e-kuchařku
 

3. Jídelníčky na hubnutí nebo pro inspiraci

 

 

Jídelníčky
 

Každý jsme jiný a každý potřebujeme něco jiného. Já si třeba neumím představit, že bych jedla podle dlouho předem naplánovaného jídelníčku. Chci mít ve své stravě volnost (samozřejmě mezi mantinely, které jsem si sama nastavila), chci jíst podle aktuální chuti, potřeby a také sezóny. Můj jídelníček rozhodně vypadá jinak ve dny, kdy jsem hodně fyzicky aktivní, a jinak, když sedím celý den u počítače. Úplně jinak jím v zimě a zcela odlišně v létě. Ale to jsem já. Co platí pro mě, vůbec, ale vůbec nemusí platit pro vás. Jestli jste naopak člověk, který má rád vše naplánované a dopředu pevně dané, pak možná sháníte nějaké jídelníčky. I tady umím pomoct a mám pro vás hned několik variant. Můžete se inspirovat 5 měsíčními jídelníčky, které vznikly při mých Whole30 programech. Nebo nakouknout do mého několikatýdenního Low carb jídelníčku. Pokud hledáte jídelníček takříkajíc "na míru" přímo pro vás, zkuste knihu Jídelníčky na hubnutí od Petra a Míši z Fitplan.cz, která je sestavená z mých receptů (tu najdete i ve výše zmíněném balíku). 

 

 

4. Zdravější a levnější vaření

 

 

Sezonní suroviny

Jsem velký zastánce sezónního vaření. Člověk by měl jíst jinak v létě a úplně jinak v zimě. Možná si teď říkáte: Jak mám v zimě vařit ze sezonní zeleniny? Vždyť v zimě žádná není. To je velmi častý omyl, který mě díky vašim dotazům inspiroval k vytvoření Voňavé a Svěží kuchařky, které se zaměřují na sezónní vaření během celého roku, od jara až po zimu. Jestli chcete mít stálý přehled, která sezónní místní zelenina (a ovoce) je právě dostupná (a tudíž i levnější a zdravější), a zároveň hledáte inspiraci, co z ní uvařit, stačí na mých stránkách zvolit konkrétní měsíc. Vyskočí na vás seznam aktuálních sezónních surovin včetně receptů. Navíc si můžete filtrovat recepty jen na základě jedné konkrétní suroviny, kterou máte zrovna doma, ale nevíte, co z ní připravit. S touhle vychytanou pomůckou už budete vždy vědět, co dobrého a zdravého uvařit, a ještě navíc ušetříte.

 

Zobrazit recepty podle aktuálního měsíce
 

5. Průvodce změnou - diář MÉ NOVÉ JÁ

 

 

Hubnoucí notes MÉ NOVÉ JÁ
 

Ne každý se okamžitě zorientuje v tom, co by měl jíst a co ne. Co vlastně může a čemu by se měl spíše vyhnout. Když si zvolíte některý ze stravovacích stylů, kterým se věnuji (bez lepku. Low carb, Primal, Paleo či Whole30), tak s mými recepty jen těžko šlápnete vedle. Když vás ale někdo cestou povede, je to vždy mnohem jednodušší. Proto jsme společně s Pavlou Hlavičkovou, která vede největší českou Low Carb skupinu na Facebooku, a Petrem Novákem z Fitplan.cz vytvořili hubnoucí notes MÉ NOVÉ JÁ. Ten vás den za dnem provede celou změnou stravování. Kromě 12týdenního diáře v něm najdete osvědčené tipy a doporučení pro hubnutí, včetně podrobných informací ke každému týdnu o tom, co jste dokázali, co se aktuálně děje ve vašem těle, jak s tím případně bojovat a co vás čeká dál. Najdete ho v balíku Novoroční restart, nebo si ho můžete objednat i samostatně. 

 

Prozkoumat osobní diář a průvodce hubnutím
 

6. Motivace na očích

 

 Diář s pravidelnými záznamy je jedna věc, ale mít motivaci a svůj pokrok neustále na očích (třeba na ledničce) je věc druhá. Mnohdy to člověka trošku usměrní, když jde do lednice pátrat, co by slupnul. Proto jsem pro vás vytvořila sérii motivačních hubnoucích karet. Najdete je v elektronické verzi balíku Novoroční restart, ale můžete si je objednat u mě na stránkách i zcela ZDARMA. Stačí si je pak vytisknout a magnetkem přidělat třeba právě na lednici nebo připíchnout na nástěnku. Zkrátka mít je na očích a díky zaznamenanému pokroku vydržet a pokračovat ke stanovenému cíli.

 

Získat hubnoucí motivační karty
 

7. Kalorická kalkulačka

 

 

Kalkulačka

Pokud s hubnutím začínáte, tak dříve nebo později narazíte na potřebu (nebo jen zvědavost) spočítat si doporučený denní kalorický příjem a poměr sacharidů, tuků a bílkovin. S tím vám může pomoct moje online kalorická kalkulačka. Výpočet berte jen jako orientační. Zdaleka ne vše, co úspěšné hubnutí ovlivňuje, se v něm dá zohlednit. Ale pro představu, kolik toho sníte nebo byste toho sníst měli, je to super pomůcka. A pokud si pečlivě přečtete i všechny tipy a vysvětlivky, lépe pochopíte, jak moc nás strava ovlivňuje.

 

Vyzkoušet kalorickou kalkulačku
 

8. Finty do (nejen) kuchyně

 

 

Finty do kuchyně

Se změnou stravování přichází i spousta úplně nových informací a také situací, kdy se budete trošku ztrácet. Velmi dobře si to pamatuju ze svých začátků, kdy jsem začala vařit "jinak". Pořád jsem se ptala: "Jak mám udělat tohle? Na co mám na potravinách koukat? Je tohle lepší nebo horší? Kupuju opravdu zdravé suroviny? A jak uvařím nejlepší...?". Odpovědi na tyhle otázky mě stály spoustu času, dlouhého hledání a hromadu neúspěšných pokusů. Abyste vy tímhle nemuseli procházet, sepsala jsem pro vás různé tipy, rady a vychytávky (nejen) do kuchyně. Většinu jich znáte jako "zelené okénko" z pravidelných newsletterů. Ale myslím, že je fajn je mít takhle hezky pohromadě a mít možnost se k nim kdykoliv vrátit. Tak tady jsou a ať dobře slouží! 

 

Zobrazit super rady a vychytávky
 

Tělo a hlava jedno jsou

 

Určitě už jste někdy slyšeli nebo četli hlášku "Je to v hlavě!". No je to tak! Můžete se vědomě a skálopevně rozhodnout k čemukoliv, ale když se s vámi bude vaše hlava neustále prát a našeptávat vám, proč to teď právě nejde, brzy to vzdáte. Proto je fajn mít v hlavě "uklizeno". Ať vám zbytečně nehází klacky pod nohy. Níže připojuji své tipy na "úklid", který hodně pomohl mně. Vracím se k nim opakovaně, protože v nich nacházím stále něco nového. Opravdu velmi vřele doporučuju! 👍❤️ 

 

 

Podcast, který vám změní život 🎧

 

Plný kecky

 

Kromě kvalitního jídla, pravidelného pohybu a dostatečného spánku je hodně důležitá i psychická pohoda. Jestli máte občas všeho "plný kecky", tak tohle je něco, co si rozhodně musíte poslechnout. Pro mě osobně to byl roku 2022 a opakovaně se k němu vracím. Tak předávám dál. Určitě při poslechu či sledování prožijete mnoho "aha" momentů stejně jako já 😍 

  • Plný kecky - 9dílná série pro všechny, kteří toho mají občas plný kecky a už to tak nechtějí (zdarma na YouTube, Spotify, Apple / Google Podcasts)

 

Kniha, ve které se najdete 📖

 

Ztracenne

 

Tak tohle je pro změnu zase můj objev roku 2023. Úplnou náhodou a zcela neplánovaně jsem byla tichým pozorovatelem vzniku téhle knihy. Už díky výše zmiňovanému podcastu jsem věděla, že to bude bomba (jako vše od Michelle Losekoot). A taky že jo! Kniha je vážně geniální. U krátkých příběhů, které spojují dva odlišné pohledy na svět - spirituální a racionální, se budete smát, brečet a dost možná i hlasitě nadávat. A stokrát vás napadne: "No jo vlastně!" 😍 

  • Ztracenné - kniha v tištěné, elektronické a audio verzi pro všechny ženy, které zapomněly, že nemusí. Podle bouřlivých ohlasů se v ní ale najdou i muži. 

Opatrujte se a nevzdávejte! Držím vám (nám) palce 💕

 

Budu ráda, když mi odpovíte

Tohle není klasický newsletter, na který se nedá odpovědět. Klidně mi napište. Moc ráda si přečtu, co vám chutná a co ne. Zajímá mě váš názor. Šířit a přeposílat obsah newsletteru vřele povoleno 🙂

Prožijte krásný a úspěšný začátek nového roku 🍀

👩🏼‍🍳 Lucka Grusová z PaleoSnadno 

 

Kde najdete mé další recepty?

Voňavá kuchařka

 Voňavá kuchařka
656 stran
146 receptů

Masové koule plněné růžičkovou kapustou

Kalendář pro rok 2024
53 + 53 receptů
kalendář / minikuchařka

Svěží kuchařka

 Svěží kuchařka
704 stran
170 receptů

 
Lucie Grusová