Silvestr už je za rohem 🎉 Česneková pomazánka je must have. Novoroční předsevzetí za druhým rohem. Takže pomůcky na hubnutí jsou must have číslo dva. Třetí must have? Hromada inspirace nejen na silvestrovské pohoštění 🎊

Zobrazit v prohlížeči
----------------------------
Odhlásit z newsletteru
Nejen Paleo Snadno recepty
 

Nový recept: Česneková pomazánka

 

Česneková pomazánka

Jedna z nejoblíbenějších pomazánek (snad jen po vajíčkové) je právě česneková. Na její přípravu si vystačíte s jen pár základními surovinami a hotovou ji budete mít doslova za pár minut. I když snad v každé rodině existuje vlastní zaručený recept, třeba vám zachutná i tento. U nás například na Silvestra mizí jako první 🙂

 

Kouknout na recept

Recept je (jako vždy) přirozeně bezlepkový a vyhovuje těmto stravovacím stylům: Bez masa, Low Carb, Keto, Primal a Vegetarian.

 

 

Jak na novoroční hubnoucí předsevzetí? 

Chystáte se v novém roce shodit nějaké to kilo? Nový rok, první den v měsíci, pondělí a zítra – to jsou 4 dny, kdy se nejčastěji začíná ZASE hubnout. Odhodlání je důležitým prvním krokem, ale základem úspěchu je vydržet a pokračovat. Mám pro vás několik pomůcek, se kterými to určitě půjde mnohem jednodušeji. Je na vás, jakou si vyberete.
 

Osobní motivační karty - ZDARMA

Motivační karty

 

Připravila jsem pro vás 6 různých motivačních karet, díky kterým budete mít neustále přehled o vašem pokroku. Odhodlání je důležitým prvním krokem, ale základem úspěchu je vydržet a pokračovat. Zkrátka to za pár dní nevzdat. V tom vám pomůžou osobní motivační karty, kam si zaznamenáte své výsledky a budete mít stále na očích, kolik jste toho už dokázali.

Získat motivační karty zdarma

 


Jedinečný hubnoucí diář MÉ NOVÉ JÁ


Rozhodli jste se ke změně a udělali tak první důležitý krok na vaší cestě za NOVÝM JÁ? Gratuluju! Jako podpora ve vašem rozhodnutí vznikl tento diář pro hubnutí. Povede vás den za dnem až do cíle. Najdete v něm rady a doporučení, jak vše zvládnout snadněji a cestou se nevzdat. Notes je rozdělen do 4 částí. V úvodu najdete informace, jak s diářem pracovat, na dalších stránkách pak spoustu užitečných tipů a rad, které vám pomohou se změnou jídelníčku. Následuje oblast pro zaznamenávání vašeho pokroku. Hlavní část diáře tvoří stránky s tipy pro jednotlivé týdny a záznamy pro každý den.

Získat diář MÉ NOVÉ JÁ

 

Mé recepty v Jídelníčcích na hubnutí

3 vyvážená jídla na každý den s obsahem do 100 g sacharidů denně. Kniha je vlastně takovým detailním stravovacím plánem od Petra a Míši z Fitplan.cz, plným mých receptů. Plán vás za tři týdny, krok za krokem, provede po cestě k dosažení ideální váhy a jejímu udržení. Najdete v ní mimo jiné přehled jídel na 3 týdny včetně receptů. Snídaně, obědy a večeře na 21 dí s kalorickou hodnotou jídla a množstvím makroživin. Celkem 53 chutných receptů, které vás nadchnou.

Získat Jídelníčky na hubnutí

 

Mé tištěné kuchařky s recepty pro každý den a každou příležitost

Svěží a Voňavá kuchařka

Recepty v mých tištěných kuchařkách výrazně pomáhají lidem, kteří se snaží zhubnout. Nejen proto, že u každého receptu jsou rozpočítané výživové a kalorické hodnoty. Recepty jsou všechny bez lepku a přidaného cukru. Odpovídají různým stravovacím stylům, takže si vybere opravdu každý. Nejvíce receptů (přesně 314) vyhovuje milovníkům Low Carb stravy, která je pro většinu lidí velice vhodná na hubnutí. 

Získat tištěné kuchařky

 

Nápady na silvestrovské pohoštění

Protože nápadů na silvestrovské pohoštění není nikdy dost, přináším pár tipů. Ať už je to úžasně barevný losos, sýrové kuličky, tvarůžková či hermelínová pomazánka nebo pomalu pečená panenka na styl šunky. Samozřejmě nesmí chybět i různé krekry a tyčinky 🥐🍞🥨

 

Marinovaný Gravlax

🥂 Marinovaný losos Gravlax 

 
Sýrové kuličky

🥂 Sýrové kuličky

Hermelínová pomazánka

🥂 Hermelínová pomazánka

Pomalu pečená panenka🥂 Pomalu pečená panenka

 
Sezamové krekry

🥂 Sezamové krekry

Lněné krekry

🥂 Lněné krekry s parmazánem

Chlebové tyčinky🥂 Italské chlebové tyčinky Grissini

 
Tvarůžková pomazánka

🥂 Tvarůžková pomazánka

Topinkovo hermelínová pomazánka

🥂 Topinková hermelínová pomazánka

Můj dodatečný vánoční dárek pro vás 🎁 

 

22 pomazánek zdarma


Kdyby všechny ty silvestrovské recepty náhodou nestačily a inspirace bylo stále málo, z nové Svěží kuchařky jsem pro vás vybrala 22 receptů na pomazánky a udělala z nich malou e-kuchařku ke stažení ZDARMA jako dárek 🎁 Stačí kliknout a stáhnout. Žádné zadávání e-mailů, žádná registrace. 

 

Získat 22 receptů na pomazánky

 

 

Budu ráda, když mi odpovíte

Tohle není klasický newsletter, na který se nedá odpovědět. Klidně mi napište. Moc ráda si přečtu, co vám chutná a co ne. Zajímá mě váš názor. Šířit a přeposílat obsah newsletteru vřele povoleno 🙂

 Mějte pohodový konec roku!

 👩🏼‍🍳 Lucka Grusová z PaleoSnadno

 autorka Voňavé a Svěží kuchařky. Už je máte doma? 

Lucie Grusová