Uvařte si kávu nebo dobrý čaj, hoďte nohy nahoru a ochutnejte, co jsem pro vás uvařila

Zobrazit v prohlížeči

Nejen Paleo Snadno recepty
Udělejte si pohodu

Krásný propečený den,

dlouho jsem se neozvala, tak tu pro vás teď mám hromadu novinek. Od nových receptů, až po drobné vychytávky na webu. Uvařte si kávu nebo dobrý čaj, hoďte nohy nahoru a ochutnejte, co jsem pro vás uvařila.

Rajčatový džem

Netradiční? Možná. Ale naprosto úžasný❤️

Tenhle rajčatový džem s vanilkou si zamilujete. Podávaný třeba s camembertem nebo gorgonzolou či namazaný na křupavé krekry spolu s domácí lučinou tvoří dokonalou souhru chutí. Vyzkoušejte a určitě mi dáte za pravdu.

Pikantní kvašená ředkev (Kkakdugi, 깍두기)

Kudy pálí, tudy léčí 🔥 

Je to přesně rok, co jsem v Koreji navštívila festival kimči. Tolik druhů téhle kvašené pochoutky nabité vitamíny a probiotiky jsem si ani nedokázala představit. Věděli jste třeba, že kimči se nepřipravuje jen z pekingského zelí? Třeba taková pikantní fermentovaná ředkev Kkakdugi mu může skvěle konkurovat. 

Nugátové a čokoládové košíčky

Ťuk, ťuk... Kdo je tam? Vánoce 🎄

Já vím. Zatím ťukají jen tak zlehka, žádné bušení na dveře. Ale jsou tam. Tak až budete hledat inspiraci co dobrého připravit na slavnostní stůl, koukněte na tyhle ořechové košíčky, které se doslova rozplývají na jazyku. Pro další inspiraci nakoukněte do vánoční sekce receptů anebo prolistujte e-kuchařku Vánoce a Silvestr.
 


Lucie Grusová

Mějte se krásně a opatrujte se

👩🏼‍🍳 Lucka Grusová z PaleoSnadno

 

PS: Spoustu receptů najdete i v mojí aplikaci Paleo Snadno. Stačí ji zdarma stáhnout na App Store nebo Google Play.